"Святе Водохреща" 27.01.2017

Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку він прийняв хрещення у річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почув голос Бога Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва свята - Богоявлення. Так вважають православна та греко-католицька релігія. Перші свідчення освячування води зафіксовані Климентом Олександрійським в ІІ столітті. За традиціями христаян освячену воду бережуть цілий рік та вірять, що ця вода цілюща і має велику надзвичайну силу.

Наукові співробітники Кременецького краєзнавчого музею 19-го січня здійснили за...

Край в якому я живу 26.01.2017

Кременецький краєзнавчий музей презентував оглядову екскурсію для учасників Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край в якому я живу" (який проходив 24 січня 2017 року). Сподіваємось юні учасники конкурсу отримали не тільки багато вражень, але й здобули багато практичних навиків ведення екскурсії!

Колектив Кременецького краєзнавчого музею вітає ус... 12.01.2017

Сьогодні у нас проходять музейні вечорниці "Різдвяна коляда". На заході обговорюються традиції та звичаї святкування Різдва Христового на Південній Волині. Лунають Різдвяні колядки, усі присутні жваво діляться рецептами головної Різдвяної страви куті.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до збору та збереження інформації щодо традицій святкування Різдва Христового у ваших родинах!